Kategorie

Odzież PRZECIWDESZCZOWA - WODOOCHRONNA

97 Produkty

Przeciwdeszczowa odzież robocza jest niezwykle ważna dla pracowników, którzy muszą wykonywać swoją pracę niezależnie od warunków atmosferycznych. Wysokiej klasy ubrania wodochronne są podstawowym wyposażeniem podczas pracy, w której korzystamy z wody przez cały dzień. Jeśli są Państwo narażeni na przemoczenie, to odpowiednia odzież przeciwdeszczowa pozwoli skutecznie i bezpiecznie pracować w każdych warunkach. Na placu budowy oraz podczas prac na drodze każdy z pracowników powinien mieć zapewnione najlepsze ubranie, które ochronni go przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Nasza odzież przeciwdeszczowa doskonale sprawdzi się także podczas pracy na działce czy na spacerze w lesie.

Odzież robocza z wysokiej jakości materiałów

W naszej szerokiej ofercie na stronie internetowej Ferpol.pl znajdą Państwo ubrania wodochronne wykonane z wysokiej klasy materiałów. Odzież robocza przeciwdeszczowa może być wykonana z PCV, poliestru oxford, taslan, sealtex, ripstop lub nylonu. Co więcej, nasze płaszcze wykonane są także z bardzo lekkiego poliuretanu, który zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Kurtki wykonane z poliestru są ocieplane i mają dziane wykończenia rękawów. Bardzo popularnym modelem jest kurtka Oban ocieplana polarem, która jest przeciwdeszczowa i bardzo dobrze ocieplana, a także wyposażona w wiele funkcjonalnych kieszeni.

Odzież przeciwdeszczowa do najtrudniejszych warunków atmosferycznych

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej klasy ubrania robocze w korzystnych cenach, które pozwolą na pracę podczas deszczu i w innych niesprzyjających warunkach. Kurtki ocieplane pozwolą także na pracę w nocy oraz w sezonie zimowym. Co więcej, mamy także szeroką kolekcję przeciwdeszczowej odzieży odblaskowej, która doskonale sprawdzi się podczas pracy w dużym ruchu ulicznym. W naszym sklepie znajdziesz także ubrania, które sprawdzą się podczas jesiennej pogody, nie tylko w pracy, ale i podczas spacerów.

Najlepsza odzież robocza do różnych zadań

Przeciwdeszczowa odzież robocza pozwala w komfortowy sposób wykonywać różnego rodzaju pracę. Wysokiej klasy materiały zapewniają dużą wygodę podczas pracy, a przy tym gwarantują doskonałą ochronę przed deszczem. Wszystkie nasze produkty mają świetny stosunek ceny do jakości. Takie komplety, jak kombinezon Sealtex Classic, można z powodzeniem zakładać na inną odzież, aby zapewnić sobie także ochronę przed niską temperaturą w chłodniejsze dni. Ponadto nasze zestawy ubrań są wyposażone w dużą ilość niezwykle funkcjonalnych kieszeni, które pozwolą ochronić Twój telefon komórkowy czy inne wrażliwe przedmioty przed deszczem. Takie produkty, jak przeciwdeszczowy komplet ochronny, zapewnią również niezbędną cyrkulację powietrza, co daje komfort podczas wielu godzin użytkowania.

Ubrania wodoodporne do pracy i do użytku prywatnego

Nasza odzież robocza przeciwdeszczowa to sprawdzone i wysokiej klasy ubrania, które są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Nasze kurtki SoftShell sprawdzą się doskonale podczas pracy na morzu. Wysoka wytrzymałość, dobre ocieplenie i ochrona przed wiatrem sprawiają, że jest to także propozycja przeznaczona dla miłośników żeglugi oraz sportów, które uprawiane są na zewnątrz i nad wodą. Bardzo wygodne i wytrzymałe spodnie przeciwdeszczowe sprawdzą się zarówno podczas pracy w branży budowniczej, jak i na weekend na działce, gdzie niezależnie od pogody chcemy zadbać o nasz ogród.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Odzież przeciwdeszczowa dostępna w naszym sklepie wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią, dzięki powleczeniom z poliuretanu i PCV. Od ponad 10 lat zapewniamy odzież roboczą przeznaczoną do rozmaitych branży. Nasze produkty oferujemy w korzystnych dla Państwa cenach. Odzież robocza przeciwdeszczowa na naszej stronie internetowej jest starannie wykonana i gwarantuje bardzo dobrą ochronę przed warunkami atmosferycznymi.