Kategorie

ODZIEŻ ODBLASKOWA 

Odzież odblaskowa reklamowa

Zapewniająca doskonałą odzież widoczność odblaskowa powinna być niezbędnym elementem ekwipunku każdego pracownika, który staje przed koniecznością pracy po zmroku lub w słabych warunkach oświetleniowych. Odzież odblaskowa reklamowa sprawdzi się więc w wielu branżach przemysłowych, w budownictwie, przy robotach drogowy...

Odzież odblaskowa reklamowa

Zapewniająca doskonałą odzież widoczność odblaskowa powinna być niezbędnym elementem ekwipunku każdego pracownika, który staje przed koniecznością pracy po zmroku lub w słabych warunkach oświetleniowych. Odzież odblaskowa reklamowa sprawdzi się więc w wielu branżach przemysłowych, w budownictwie, przy robotach drogowych, a także w wielu innych sektorach. Noszenie specjalnej odzieży odblaskowej znacząco podniesie bezpieczeństwo pracowników i zapewni pracę na lepszym poziomie, a także zgodność z przepisami BHP! Doskonale widoczna odzież odblaskowa firmowa sprawdzi się nie tylko w pracy po zagadnieniu zmroku, ale także w każdej sytuacji, kiedy poruszamy się w słabych warunkach oświetleniowych i możemy nie być widoczni dla innych uczestników ruchu drogowego lub ulicznego.

Skuteczna i dobrze widoczna reklama firmy? Odzież odblaskowa z logo!

Dzięki specjalnej, odbijającej światło powierzchni, odzież odblaskowa firmowa jest znakomicie widoczna w każdych warunkach, bez względu na porę dnia! Z tego powodu stanowi wyjątkowo skuteczny i efektywny sposób na reklamę firmy, pomaga w pozytywnym propagowaniu marki, a jednocześnie skutecznie podnosi jej prestiż. Stosowanie odzieży odblaskowej z logo może przynieść każdej firmie doskonale odczuwalne korzyści!

Wysokiej jakości odzież odblaskowa z nadrukiem

W sklepie Ferpol dysponujemy szerokim wyborem odzieży odblaskowej z możliwością wykonania dowolnego nadruku, np. nazwy lub firmowego logo. Taki strój nie tylko zapewnia pracownikom bezpieczeństwo na wysokim poziomie, ale jednocześnie stanowi także świetną wizytówkę firmy! Nasza odzież odblaskowa reklamowa to tradycyjne kamizelki, atrakcyjne T-shirty oraz eleganckie koszulki polo. W naszym sklepie dostępna jest odzież odblaskowa dla mężczyzn, dzieci, a także odzież unisex. Oferujemy wiele wariantów kolorystycznych oraz różnorodne rozmiary, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie! Podkreśl prestiż firmy, a przy okazji zadbaj o bezpieczeństwo swojego zespołu, wybierając odzież odblaskową z nadrukiem od marki Ferpol!

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki