Kategorie

KURTKI / KAMIZELKI 

W sezonie zimowym, zwłaszcza w zawodach osób pracujących na zewnątrz, wymogiem jest zapewnienie pracownikom ciepłej odzieży, w tym kurtek firmowych i kamizelek firmowych. Można te przepisy wykorzystać do tego, by zaopatrzyć swoich pracowników w kurtki z nadrukiem, które będą zabezpieczały przed zimnem i jednocześnie pełniły funkcje reklamowe. Dz...

W sezonie zimowym, zwłaszcza w zawodach osób pracujących na zewnątrz, wymogiem jest zapewnienie pracownikom ciepłej odzieży, w tym kurtek firmowych i kamizelek firmowych. Można te przepisy wykorzystać do tego, by zaopatrzyć swoich pracowników w kurtki z nadrukiem, które będą zabezpieczały przed zimnem i jednocześnie pełniły funkcje reklamowe. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można zaoszczędzić na kosztach związanych z reklamą. Kurtki firmowe mogą być dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym zależy na rozpowszechnieniu marki na ulicach miast.

Kurtka z logo skuteczną reklamą

Widoczni na ulicach kurierzy lub budowlańcy będą nie tylko zabezpieczeni przed zimnem, ale przede wszystkim staną się naturalnymi ambasadorami swojej firmy. Ciepłe kurtki z nadrukiem pełnią rolę uniformu podkreślającego prestiż firmy. Przy okazji staną się także kurtkami reklamowymi, zaopatrzonymi w odpowiednie dane kontaktowe dla potencjalnych klientów.

Kamizelki firmowe skuteczną reklamą

Kamizelki firmowe to również doskonała forma reklamy działalności przedsiębiorstwa. Ubrani w jednakowe kamizelki z nadrukiem nazwy danej firmy pracownicy pełnią rolę przedstawicieli reklamowych. Takie proste rozwiązanie odznacza się dużą skutecznością, znacznie większą niż na przykład druki reklamowe w postaci ulotek lub plakatów. Niejednokrotnie osoby poszukujące firmy wykonującej daną usługę chętnie zapytają o kontakt pracownika ubranego w kamizelki z logo. Możliwości przyciągnięcia nowych klientów są o wiele bardziej realne w chwili, gdy każda osoba zatrudniona w firmie jest ubrana w kamizelkę reklamową posiadającą znak graficzny i nazwę przedsiębiorstwa.

Kamizelki z nadrukiem firmowym dla pracowników

Wszystkie kamizelki z logo zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów. Modny krój dostępnych w sklepie Ferpol kamizelek reklamowych sprawia, że chętnie noszone są przez pracowników, podnosząc ich zaangażowanie. Wielu zadowolonych klientów, którzy dotąd nabyli odzież reklamową w postaci kamizelek firmowych wraca także po inne elementy odzieży ochronnej, co jest najlepszym przykładem na to, że kamizelki firmowe działają jako bardzo dobra reklama.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki