Kategorie

KOSZULE 

Koszule firmowe

Zaopatrzenie pracowników w koszule firmowe to częste praktyki stosowane szczególnie w lokalach usługowych, biurach czy marketach. Jednakowy charakter wizualny obsługi salonu, galerii, restauracji czy sklepu dodają miejscu stylu i klasy. Jest to również duże ułatwienie dla pracowników, którzy nie muszą dobierać stroju pod określon...

Koszule firmowe

Zaopatrzenie pracowników w koszule firmowe to częste praktyki stosowane szczególnie w lokalach usługowych, biurach czy marketach. Jednakowy charakter wizualny obsługi salonu, galerii, restauracji czy sklepu dodają miejscu stylu i klasy. Jest to również duże ułatwienie dla pracowników, którzy nie muszą dobierać stroju pod określony w umowie dress code. Dostają go bowiem wraz z rozpoczęciem pracy w danej firmie. Ujednolicenie pod względem ubioru wśród kadry pracowniczej to rozwiązanie, które cieszy się popularnością zarówno w Polsce jak i za granicą.

Koszule z logo

Koszule z logo to podstawowy wariant koszul firmowych. Z reguły niewielkie logo jest umieszczane z przodu (głównie po lewej stronie). Elegancka koszula z logotypem marki to nie tylko tworzenie spójnej identyfikacji, ale także interesująca forma promocji. Ważne, by klienci korzystający z usług danej organizacji zapamiętali symbol marki, dlatego warto umieszczać logotypy nie tylko na gadżetach firmowych, ale również na ubraniach pracowników.

Koszule z nadrukiem

Pracodawcy często wybierają swoim pracownikom koszule z nadrukiem. Grafiki drukowane na ubraniach zależą od typu sklepu, rodzaju usług czy charakteru branży. Niekiedy są to napisy, czasem obrazek, niekiedy zupełna abstrakcja. Ważne, by projekt graficznie korespondował z identyfikacją wizualną marki, czyli był w jednakowym stylu i barwach.
Identyfikacja wizualna w postaci nadruku na koszulach firmowych przyciąga uwagę klientów oraz sprawia, że pracownicy tworzą zespół, który doskonale prezentuje się w zetknięciu z klientami.

Koszule reklamowe – właściwości

Koszule firmowe występują w wariantach damskim i męskim. Dostępne są koszule zarówno z długim jak i krótkim rękawem. Można zatem dopasować model do potrzeb pracowników oraz warunków panujących w danym obiekcie. Koszule są w uniwersalnym, białym kolorze, czarnym bądź niebieskim. Dzięki temu łatwo zaprojektować grafikę czy naszyć logotyp, który będzie się dobrze prezentował na jednolitym tle oraz dobrać kolor najlepiej pasujący do projektu graficznego.

Pokaż więcej

Podkategorie

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki