Haft

Haft uznawany jest za jedną z najstarszych technik ozdabiania odzieży, uważany jest też za technikę najszlachetniejszą i zarazem oferującą najlepszą jakość. Jeśli zastosowane zostaną odpowiednie nici wykazuje on znakomitą odporność na gotowanie i pranie chemiczne.

Sitodruk

Technika zdobienia polegająca na naniesieniu specjalnej farby na tkaninę. Najbardziej opłacalna przy dużym logo oraz większej ilości zamawianego towaru.

Sitodruk transferowy

W sitodruku transferowym wzór wykonywany jest na specjalnym papierze z którego następnie może zostać przeniesiony (najprostszy sposób to zwykłe żelazko, bardziej zaawansowany to specjalna prasa) na docelowy materiał. Termotransfery są idealne w przypadku dużych ilości towaru i konieczności umieszczenia loga w trudno dostępnych miejscach (np kieszonki, patki kieszonek) lub na odzieży która nie toleruje bardzo wysokich temperatur. Koniecznych przy utrwalaniu zwykłego sitodruku (np płaszcze przeciwdeszczowe).

Sublimacja

Polega na w transferowaniu pigmentu pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą. Szczególnie polecana w przypadku oddychających koszulek sportowych.

Druk cyfrowy

Wzór jest nadrukowywany na specjalnej folii a następnie wycinany i naklejany (np. w przypadku kasków) lub też wprasowywany (w przypadku np. rękawic) dla uzyskania ostatecznego efektu.

Naszywka specjalna

Pigment jest transferowany pod bardzo dużym naciskiem i wysoką temperaturą na przygotowany wcześniej i podklejony fizeliną strecz. Powierzchnia naszywki specjalnej (w przeciwieństwie do haftowanej) jest gładka.

Subliflock

Grafika nanoszona jest na specjalny podkład a następnie transferowana na docelowy materiał. Subliflock umożliwia uzyskanie dowolnych przejść tonalnych oraz wielokolorowej grafiki. Powierzchnia gotowego zdobienia pokryta jest delikatnym meszkiem.

Flock

W dotyku technika nieco podobna do Subliflocka. Bardzo trwała, odporna na pranie i uszkodzenia mechaniczne. Flock występuje w predefiniowanych kolorach (biały, czarny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, szary, granatowy) , dlatego też technika ta jest idealna w przypadku jednokolorowych nadruków pozbawionych przejść tonalnych.

Nadruk odblaskowy srebrny

Technika bardzo ciekawa, stosowana wszędzie tam gdzie konieczne jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności. Możliwy jest nadruk zarówno w formie tradycyjnych pasów (popularne jest np. dogrzewanie pasów na ubraniach Master) jak i bardziej skomplikowanych form jak loga czy napisy (również niestandardowymi czcionkami).


Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki