Kategorie

BUTY ROBOCZE 

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę obuwia roboczego. Buty robocze oferowane przez nas posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do stosowania jako obuwie ochronne dla Państwa pracowników. Posiadamy obuwie robocze we wszystkich kategoriach, buty bez podnosków w klasie O, buty we wszystkich klasach S, z podnoskiem, z wkładką antyprzebiciową, z podeszwą antyelektrostatyczną, z podeszwami antypoślizgowymi i odpornymi na wysoką temperaturę podłoża.

Obuwie robocze

Obuwie ochronne znajdujące się w naszej ofercie podzielone jest na kilka najbardziej popularnych kategorii min. trzewiki robocze , półbuty i sandały robocze, buty robocze ocieplane , buty gumowe typu gumowce i gumofilce oraz obuwie profilaktyczne. Dobrze dobrane buty robocze zapewnią zarówno ochronę przed zagrożeniami mogącymi wynikać z wykonywanej pracy jak i komfort ich użytkowania.

Podkategorie

 • Trzewiki
  Trzewiki

  Nasza firma oferuje szeroki wybór obuwia roboczego. W tej kategorii znajdą Państwo wygodne i funkcjonalne trzewiki robocze w rozmiarach od 36 do 52 oraz w rozmaitych kolorach. Buty, które oferujemy wykonane są z wysokogatunkowych skór bydlęcych, Buffalo oraz nubuku. Podeszwy w tym obuwiu wykonane są najczęciej poliuretanu o różnych grubościach lub gumy co zapewnia bezpieczeństwo i jednocześnie gwarantuje wygodę użytkowania. Podeszwy w butach roboczych i bezpiecznych są olejoodporne i antypoślizgowe. Jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszym sklepie jest Best Boy marki Safety Jogger , które oferuje pełną ochronę stopy, dzięki stalowemu podnoskowi oraz stalowej wkładce antyprzebiciowej.

  Trzewiki ochronne

  W naszej ofercie znajdują się także buty o właściwościach antyelektrostatycznych, ESD, HRO itp.

 • Półbuty i sandały
  Półbuty i sandały

  W tej kategorii znajduje się szeroki wybór obuwia roboczego oraz do codziennego użytku, idealnego do noszenia w cieplejsze dni. Oferujemy nie tylko obuwie robocze, zawodowe i bezpieczne, ale również buty sportowe oraz trampki. Dla pracowników zakładów, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne proponujemy buty z wykonaną z poliuretanu o podwójnej grubości podeszwą antypoślizgową, która zapewnia wysoką absorbcję uderzeń pod piętą. Wśród półbutów roboczych i bezpiecznych znajdą Państwo modele antyelektrostatyczne ale też zapewniające ochronę przed benzyną i kwasami, a także olejami i paliwami. Osobom, które poszukują obuwia do codziennego użytku, proponujemy buty sportowe oraz trampki. Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą sandałów.

 • Ocieplane
  Ocieplane

  Jeśli szukają Państwo doskonałej jakości ocieplanego obuwia roboczego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy buty o szerokich możliwościach zastosowania, idealne dla pracowników różnych branż. Wszędzie tam, gdzie wskazane jest dodatkowe zabezpieczenie stopy, sprawdzą się buty bezpieczne. Wyposażone są w metalowy podnosek o wysokiej wytrzymałości na uderzenia (200 J) oraz zgniecenia (15kN). Niektóre z dostępnych modeli, wyróżniają się podwyższoną wytrzymałością na minusowe temperatury, inne posiadają podeszwę odporną na kwasy, płynne paliwa lub oleje. Posiadamy również obuwie, które wykazuje zwiększoną odporność wierzchu przeciw nasiąkaniu oraz absorbcją wody. Obuwie ocieplane, które znajduje się w naszym sklepie, wykonane jest z najwyższej jakości materiałów.

 • Obuwie profilaktyczne
  Obuwie profilaktyczne

  Produkty na zamówienie – czas realizacji 7-14 dni roboczych.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki