Kategorie

Ręczniki reklamowe

9 Produkty

Ręczniki to jeden z podstawowych artykułów w każdym gospodarstwie domowym - służą domownikom, a także gościom. Z tego powodu ręczniki to świetny pomysł na reklamę swojej firmy. Stanowi nie tylko oryginalny, użyteczny i oryginalny prezent dla klienta lub pracowników, ale również promuje firmę w skuteczny sposób. Poza tym ręczniki z logo marki mogą służyć na wewnętrzne potrzeby firmy, na przykład w łazienkach w budynkach biurowych lub produkcyjnych. Co więcej, ręczniki to jeden z głównych artykułów wyposażenia hoteli czy apartamentów. Miękkie ręczniki z nazwą hotelu to elegancki dodatek podnoszący jego pozytywne postrzeganie przez hotelowych gości.

Reklamowe ręczniki - cechy

Oferowane ręczniki wykonane są wysokiej jakości materiałów - głównie 100% bawełny, niektóre - ze względu na swoje właściwości - z bambusu. Ręczniki typu frotte odznaczają się wysoką chłonnością i doskonałym absorbowaniem wody. Są niezwykle miękkie, co sprawia, że korzystanie z nich będzie czystą przyjemnością. Posiadają tkane metki, które mogą służyć jako wieszak. Dostępne są w różnorodnych kolorach - dzięki temu można dopasować je pod kolory dominujące w logo firmy. Różne rozmiary sprawią, że ręczniki składać można w komplety, które świetnie prezentują się zapakowane jako reklamowy prezent.

Ręczniki z nadrukiem - świetny gadżet sprawdzający się w każdym domu

Indywidualny projekt związany z firmą przeniesiony na ręcznik? Ten pomysł to świetne rozwiązanie, które sprzyja polepszaniu relacji firmy z klientami. Małe ręczniki z nadrukiem firmowym to doskonały pomysł na zmasowaną akcję promocyjną - można w ten sposób zaoferować wysokiej jakości prezent w niskiej cenie. W komplecie z ręcznikami kąpielowymi stworzą niepowtarzalne komplety, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Ręczniki reklamowe to idealny materiał na wykonane dowolnego haftu, który przetrwa wielokrotne użytkowanie. Dzięki temu firma będzie długotrwale promowana, niezależnie od ilości prań. Równie ważne jest to w hotelach, w których ręczniki z logo tego hotelu powinny przetrwać intensywną eksploatację.